top of page

Çözümler-Bilgi Sistemleri -Sistem Entegrasyonu

Servis ağırlıklı ihtiyaçların giderek ön plana çıkmasıyla her geçen gün daha fazla IT platformlu çözüm, çok geniş ve değişik ortamlara entegre edilmektedir. Bilgisayar sistemlerinin entegrasyonu, veri tabanı yönetim araçları ve ağ konfigürasyonları, kullanıcıların hem zaman bazında hem de maddi açılardan önemli yatırımlar yapmasını gerektirmektedir.

 

Çoklu ortam, değişik mimariler, karmaşık ürünler, farklı markalar gerektiren çözümler içeren projeler...BOTT, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak, şaşırtıcı ve hatta karışık yüzlerce seçenek ve teknolojinin varlığından haberdar. Bu aşamada önemli olan, bugünün ihtiyaçlarını karşılarken, gelecekte doğacak ihtiyaçları göz ardı etmeden ve bütün bunları maddi açıdan etkin bir yöntemle yapabilmektir.

 

BOTT, sektör deneyimi, bilgi birikimi ve uzmanlığıyla, müşterilerine sistem entegrasyonu ve bilgi teknolojileri konularında çözümler sunmaktadır.

 

BOTT uzmanları müşterilerinin varolan IT altyapılarına en yeni uygulamaları entegre etmek ve sistem verimliliğini en üst seviyelere çıkarmak için sizlerle çalışmaya hazırlar. Üst düzey teknolojik ürünlere odaklı altyapımız, ihtiyaçlarınıza en uygun parçaları en kısa zamanda ve en uygun maliyetlerle önermemize imkan sağlamaktadır.

 

Sistem entegrasyon ve uygulama geliştirme hizmetlerimizle, müşterilerimize deneyimlerimizi ve danışmanlığımızı ve uygulama yetkinliğimizi sunmaktayız.

 

Müşterilerimizle beraber, işlerine ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri, en uygun atyapıları, mimarileri, araçları ve teknolojileri alternatifleriyle beraber sunmaktayız.

bottom of page