top of page

Çözümler-Bilgi Sistemleri

Bilgi ve iletişim teknolojisi alanında herhangi bir markaya bağlı kalmaksızın, ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak ürün ve çözümler sunan BOTT Bilgi Sistemleri, kuruluşundan bu zamana kadar sunduğu hizmetlerle müşteri memnuniyetini sağlamayı ilk amaç olarak benimsemiştir. Bu amacımıza da, müşterilerimizin iş süreçlerinde ihtiyaç duydukları bilgi ve teknoloji seviyesini doğru analiz ederek, güvenilir, esnek ve kullanımı kolay en yeni teknolojilerin kullanıldığı çözümleri geliştirerek ulaşıyoruz.

 

Proje bazlı çözüm üreten şirketimiz, kuruluş amacını gerçekleştirirken her proje için proje grupları oluşturmaktadır. Bu proje grupları ile; müşteri istekleri ve uluslar arası standartlara göre çözüm geliştirilir. Her proje bitiminde oluşan bilgi, sonraki projelerde kullanılmak ve geliştirilmek üzere saklanır.

 

Şirketimiz geliştirdiği projelerini, deneyimli, teknik alt yapısı güçlü araştırmacı personeline borçludur. Çalışanlarımızın %75 gibi büyük çoğunluğunu mühendisler oluşturmaktadır. Genç, yaratıcı ve analitik düşünebilen personelimizle kendimizi sürekli geliştiriyor ve kurumsal yazılım sektöründe ilk akla gelen şirket olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlediğimize inanıyoruz.

bottom of page