Ürünler-Yazılım-NeW PAYMENT

Ödeme işlemlerinin para kullanılmadan, tek kart yardımıyla yapılması istenen çözümlerde hızlı, rahat ve güvenli Elektronik Cüzdan uygulamaları sunulmaktadır.

 

Nakitsiz Ödeme

NeW PAYMENT uygulamaları tarafından yönetilen akıllı kartlar, yerleşke içinde veya dışında, on-line/off-line ödeme işlemlerinde nakit kullanımı yerini alırlar. Tüm işlemler yüksek güvenlik ve güvenilirlikle yerine getirilir.

 

Nakitsiz ödeme, parasal işlemlerin hızlı ve düşük maliyetlerle yapılmasını sağlar. Paranın taşınması ve muhafaza edilmesi ile ilgili riskler ve kaçaklar ortadan kalkar. Güvenlik açıkları azaltılır. Sistem içinde dolaşan paranın kontrolü ve yönetimi sağlanır.

 

İlgili Dokümanlar

Her türlü ödeme işlemi sistemle bütünleştirilebilir. Bu işlemler için gereken zamandan büyük tasarruflar sağlanır. Nakitsiz kullanım özellikleri, bozuk para taşıma ve para üstü alırken beklemeyi ortadan kaldırır. Ödeme noktaları önünde oluşan kuyruklar azalır. İşletmecilerin gelirleri artar.

 

Belirlenen politikalara göre yetkilendirilmiş kullanıcılar, kendi başlarına çeşitli servislerden(para yükleme, kayıt olma, belge alma, v.b.) hızlı ve güvenli bir şekilde yararlanırlar. Bu servisler, formalitelerden arındırılmış bir şekilde, çalışma saatlerine bağımlı kalmadan ve sırada beklemeden kullanıcılara sunulur.

 

Otomat makinalarında kart kullanımı sağlanabilir. Kullanıcı tüketimlerine göre çeşitli promosyon uygulamaları rahatlıkla hayata geçirilebilir.  Otomat cihazlarındaki bakım ve yönetim maliyetleri azalır.

 

Kolay kullanıma sahip, güvenilir lokal ve/veya merkezi uygulama yazılımı ile sistem yönetimi oldukça kolaydır. Geniş arayüz ve raporlama imkanları ile sistem rahatça izlenebilir.